Algı Eke Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Algı Eke Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Çok küçük yaşta oyunculuğa başlamış  Algı Eke olarak tanınan ünlünün gerçek adı Algı Eke Saatçi’ dir. 16 Eylül 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tümay Özokur Film Reklam şirketinde çalışmaktadır. Eğitim durumu hakkında bir bilgi verilmemektedir. Birçok sayıda dizi ve sinem filminde yer almaktadır. Oynadığı diziler ile birlikte ünü iyice artmıştır. Daha da tanınır hale gelmiştir. Çok iyi derecede Almanca, İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Algı Eke, yüzme, şakı söyleme ve modern dans hobileri arasında bulunmaktadır.

Oynadığı diziler arasında Baba Ocağı, Keşanlı Ali Destanı yer almaktadır. Bu dizilerle birlikte daha çok tanınır hale gelmiştir. Oynadığı filmler arasında Mazi Yarası bulunmaktadır. 2009 yılında bu film de rol almıştır. Şu günlerde oyuncu olduğu dizi olarak Galip Derviş bulunmaktadır. Burada gerçekten çok güzel bir rol üstlenmektedir.

Hülya isminde bir hemşire olan Algı Eke, dizi de cinayet araştırma uzmanı olan Galip Derviş ile birlikte çalışmaktadır. Bu dizi ile herkes tarafından tanınır hale gelmiştir.

Algı Eke ayrıca Pinhani grubunun Yitirmeden adlı şarkısının klibinde de rol almıştır.Algi-Eke

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*