Alp Akar Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

2006 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Alp Akar 27 Şubat Balık burcudur. Küçük oyuncular kervanında başarıları ile göz dolduran minik sanatçı, çeşitli reklam filmlerinde ve dizilerde rol almaya devam etmektedir.

Bir çikolata reklamında ‘Ben bir süper kahramanım’ repliği ile akıllarda yer eden küçük oyuncu, Kanal D’nin Umutsuz Ev Kadınları dizisinde iki sezon rol alarak başarılı bir oyunculuk örneği sergilemiştir. Vicdan dizisinde de kısa bir süre rol alan küçük oyuncu, 2014 itibarı ile Küçük Ağa dizisinin oyuncu kadrosuna girmeyi başardı.

Ailenin tek çocuğu olarak oyunculuk kariyerine başlayan, çok yeni abi olan Alp Akar için oyunculuk meslek değil yaşam tarzı. 8 yaşında olmasına rağmen mantıklı bir çocuk olarak, zeki bir öğrenci olan Alp Akar için facebook.com da bir fan sayfası mevcuttur.

Reklam projelerinde, dizi projelerinde olduğu kadar beyaz perde için de istekli olduğunu belirten ve derslerini aksatmadan televizyon için çalışmaktan hoşlandığını belirten Alp Akar, kısa sürede Türkiye’nin küçük yıldızları arasında ki yerini aldı.

Anne babası ve öğretmenleri tarafından takdir edilen bir çocuk olan, izleyicinin beğenisini kısa sürede kazanan sempatik oyuncu Alp Akar için eğitim öğretim hayatı her şeyden önce geliyor. Konservatuar eğitimi almak isteyen ve drama derslerine şimdiden başlayan Alp Akar için meslek seçimi şimdiden belli. O sinema sanatçısı olma yolunda emin adımlarla ilerlemek istiyor.

Alp Akar en son Berzah Cin Alemi isimli sinema filminde oynadı. Temmuz ayında vizyona girecek filmdeki performansını merakla bekliyoruz.

Alp-Akar

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*