Aslı Tandoğan Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Aslı Tandoğan Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Ankara’da 2 Nisan 1979 tarihinde dünyaya gözlerini açan Aslı Tandoğan, hayalindeki planları gerçekleştirmek için liseden sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarını tercih etmiştir. 1979 doğumlu olan güzel oyuncu Aslı Tandoğan, günümüz yılına göre yani 2013 yılına göre 34 yaşındadır. Üniversite eğitiminde başarılı çalışmaları sonucunda Arp Bölümünden mezun olmuştur. Profesyonel olarak oyunculuk kariyerine ise 2002 yılında başlamıştır. İlk olarak Gülüm dizisinde rol oynayan ünlü oyuncu, Çınaraltı, Sınırlı Aşk ve Kurşun Yarası adlı dizilerde de başarılı bir performans sergileyerek birçok kişinin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Adını duyurmaya 2004 yılında görev aldığı Büyük Umutlar adlı proje sayesinde başlayan Aslı Tandoğan, daha sonraki kariyerinde ise çok daha büyük roller aldığı görülmektedir. Dizi ve film sektörü içerisindeki zirveyi Aşka Sürgün adlı dizide yakalayan ünlü oyuncu, bu dizide başrolleri Mahsun Kırmızıgül ve Beren Saat ile paylaşmıştır.

Daha sonra ise izleyicilerin büyük bir ilgiyle takip ettiği Dudaktan Kalbe adlı dizide de Laima karakterini canlandırmıştır. Aslı Tandoğan ilk olarak bir sinema filminde oynama şansını ise Kabadayı adlı filmde bulmuştur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*