Ayçin İnci Vikipedi Kaç Yaşında

Ayçin İnci Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında

3 Mayıs 1980 yılında doğmuş olan Ayçin İnci, İstanbul’da doğmuştur. Şimdiye kadar birçok dizi ve filmde rol almış olan Ayçin İnci, Yeşilçam’ın emektar oyuncularından Bilal İnci’nin torunudur. Oyuncu Şahika Tekand Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Tiyatro oyunlarında da oynamış olan Ayçin İnci, izleyicilerin yakından tanıdığı bir oyuncudur.

2003 yılında Kurşun Yarası, 2005 yılında Sen Ne Dilersen ve Misi, 2007 yılında Oğlum İçin ve Kara Duvak, 2008 yılında Benim Annem Bir Melek, 2011 yılında Mor Menekşeler, 2013 yılında Tozlu Yollar adlı yapımlarda rol almış olan Ayçin İnci, Aşk Her Yerde ve Evridekenin Çığlığı adlı tiyatro oyunlarında da rol almıştır. Ancak oyuncu özellikle Benim Annem Bir Melek dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ile kısa bir evlilik yaşamış olan Ayçin İnci, şimdilerde henüz yeni başlamış olan 2013 yapımı bir dizi ile izleyicilerin karşına çıkmış durumdadır. Ayçin İnci şimdilerde, Show Tv’de yayınlanan Salih Kuşu isimli televizyon dizisinde oynamaktadır.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*