Bükre Atala Vikipedi Kaç Yaşında

Bükre Atala Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Son dönemlerde televizyonlarda yayınlanan birçok farklı dizi bulunmaktadır. Bu dizilerin birçoğu farklı izleyici kitlelerine hitap etmektedir. Bu diziler sayesinde birçok genç oyuncu da sinema ve televizyon dünyasına adım atmaktadır. Elbette genç oyuncuların dizilerde oynaması ve oyunculuğa adım atmasıyla birlikte, bu genç oyuncuların hayatları da merak edilmeye başlanmıştır.

 

Bükre Atala, 16 Ağustos 1990 tarihinde doğmuştur. İstanbul doğumlu oyuncu henüz 23 yaşındadır. Güzel Sanatlar Tiyatro eğitimi almış olan genç oyuncu, oyuncu olan babasının izinden gitmektedir. Babası Yusuf Atala gibi oyuncu olan Bükre Atala, daha önce hiçbir televizyon dizisinde rol almamıştır. Bunun yanı sıra hiçbir sinema filmi ve reklamda da oynamayan genç oyuncu, şimdilerde Pis Yedili adlı dizide rol almaktadır.

Pis Yedili, Show Tv’de yayınlanan, Ünlü yapımcı, yönetmen ve senarist Gani Müjde’nin yapımcılığını üstlendiği bir dizidir. Dizi daha çok genç kuşağa hitap etmektedir. Birçok genç oyuncuyu televizyon sektörüne kazandırmış olan bu dizide genç kuşak oyunculardan Bükre Atala da oynamaktadır. Pis Yedili, Bükre Atala’nın ilk dizisidir.Bükre-Atala

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*