Burak Alkaş Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Burak Alkaş Vikipedi Biyografi Kaç Yaşında

17 Mayıs 1983 tarihinde İzmir’de doğan Burak Alkaş, lise eğitimini İzmir İnönü Lisesi’nde almış ve 2001 yılında liseden mezun olmuştur. Burak Alkaş, oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde almış ve 2007 yılında mezun olmuştur. Oyuncu halen usta tiyatro oyuncusu Ali Poyrazoğlu’nun kurduğu, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaktadır.

Burak-Alkaş

Usta oyunculardan tiyatro eğitimi alan Burak Alkaş, birçok tiyatro oyununda da rol almıştır. Oyuncu, Ali Poyrazoğlu tiyatrosu ile İçimdeki Timsah, Ben Eskiden Küçüktüm ve İki İleri Bir Geri adlı oyunları oynamıştır. Bunun yanı sıra televizyon dizilerinde de boy gösteren Burak Alkaş, birbirinden farklı dizilerde, oldukça farklı roller oynamıştır.

Burak Alkaş, Cümbür Cemaat, Cennet Mahallesi, Pars Narko Terör adlı dizilerde oynamıştır. Genç oyuncu şimdilerde Show Tv’de devam eden, Gani Müjde’nin yazıp yönettiği, çok sevilen ve özellikle genç kesim tarafından takip edilen bir dizi olan Pis Yedili dizisinde Kadir Doğulu, Eda Ece, Melis Babadağ ve Ayşegül Aldinç gibi oyuncularla birlikte oynamaktadır. Burak Alkaş bu dizide Orço karakterini canlandırmaktadır.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*