Çağatay Ulusoy Vikipedi

Çağatay Ulusoy Vikipedi Kaç Yaşında

Ekranlarda izleyenlerin özellikle genç kızların en çok sevdiği oyunculardan biri olan Çağatay Ulusoy, 23 Eylül 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Günümüz yılına göre 23 yaşında olan Çağatay Ulusoy, 2010 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinci olarak televizyon kariyer hayatının kapılarını aramıştır.

1990 doğumlu ünlüler arasında yer alan Çağatay Ulusoy, 2013 yılına göre 23 yaşına girmiştir. Bunun ile birlikte Çağatay Ulusoy, Avcılar Lisesi mezunu olmak ile beraber İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri Bölümü’nü kazanmıştır.

Çağatay UlusoyShow TV ekranlarında yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisindeki Emir karakteriyle kariyerinin zirve noktasına tırmanan Çağatay Ulusoy daha sonra diziden Hazal Kaya’nın ayrılmasından sonra ise Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu dizisiyle kariyerine devam etmiştir.

Fakat reytingler önceki gibi olmadığı için dizi final yaparak yayın hayatına son vermiştir. Özellikle gençler olmak üzere bir çok kişi Çağatay Ulusoy’un ekranlara yeni bir diziyle dönmesini çok istiyor.

Ayrıca son zamanlarda emniyet güçlerinin yapmış olduğu uyuşturucu operasyonunda göz altına alınan Çağatay Ulusoy, daha sonra mahkeme tarafından serbest bırakılmıştır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*