Cahit Gök Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Cahit Gök Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Cahit Gök 7 Ekim 1981 tarihinde Bingöl’de doğmuştur. Bingöl’de uzun yıllar boyunca yaşayan Cahit Gök, oyuncu olma hayaliyle İstanbul’da yaşamaya karar vermiştir. İstanbul’a yerleştikten sonra oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. Zaman içerisinde eğitimleriyle birlikte kendini geliştiren oyuncunun ilk olarak adını duyurmayı proje Ezel dizisi olmuştur. Ezel’de Kenan Birkan adlı karakterin gençliğini başarılı bir şekilde oynayarak seyircinin büyük bir beğenisini kazanmıştır.

Cahit Gök Fırtına, Çıngıraklı Top, Bir Bulut Olsam, Çalgı Çengi, Av Mevsimi, Ezel, Mavi Kelebekler, Güzel Çirkin gibi birçok büyük projede başarılı bir şekilde rol almıştır. Yıldızı parladığı Ezel dizisinden sonra da oyunculuk kariyerine devam eden yakışıklı oyuncu şuan Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal ile birlikte Kanal D ekranlarında yer alan “Güzel Çirkin” dizisinde rol almaktadır.

20. Ankara Uluslararası Film Festivali kapsamında yapılan değerlendirmelerde Cahit Gök, umut veren yeni erkek oyuncu ödülünü almaya layık görülmüştür. 2008 yılında aldığı bu ödülden sonra başarılı oyuncu ekranlarda daha sık bir şekilde görülmeye başlamıştır. Yakışıklı olmasına rağmen magazin dünyasından uzakta bir hayat yaşamayı her zaman tercih etmiştir.

Cahit-Gök

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*