Can Ateş Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Can Ateş Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kilosu

Can Ateş Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi Bölümünü okudu. Bu okuldan mezun olmayı başaran birisidir. İş hayatına başlaması bir sigorta şirketi kurarak oldu. Bu kurduğu işte güzel başarılar elde etti. Bugün 2500 kişi civarında kişiye hizmet veren Polo Sigorta şirketini kurdu. Bu şirket ülke içinde ve ülke dışında önemli başarılara imza atmıştır. Hem yurt içinde hem yurt dışında hizmet vermektedir

Bu şirket Türkiye’de ilk kez sektöründe TSE ISO 9002 Kalite Belgesi almaya hak kazanmıştır. 20 yıldır sigorta sektöründe çalışmaktadır.  Şu sıralarda 2000 yılında kurulan Martin&Martin Sigorta ve Reasürans Brokerliği şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı olarak işine devam etmektedir. Bununla birlikte 1992 den beri bir derneğe üye olarak devam etmektedir. Bu dernekler arasında Genç Yöneticiler ve İş Adamları Derneği (GYİAD) ile Türk Amerikan İş Adamları Derneği (TABA) ve EBA(European Business Association) Derneği bulunmaktadır. Bu derneklere üyeliği de 1992 den beri devam etmektedir.

20 yılı aşkın süredir sigorta sektöründe yer alan Can Ateş’in ismi son zamanlarda Muhteşem Yüzyılın Hürrem’i Meryem Uzerli ile anılmaktadır. Meryem Uzerli’ nin yurtdışına gitmesiyle ayrıldıkları dedikodusu yapılmaktadır.

Can-Ates

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*