Ceyda Düvenci Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında

Ceyda Düvenci Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Türk televizyon dünyasının genç ve güzel sevilen oyuncuları arasında yer almakta olan Ceyda Düvenci, 16 Nisan 1977 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. 77 doğumlu olan güzel oyuncu günümüz yılına (2013) göre 36 yaşında olan ünlüler arasında yer almaktadır.

Ceyda Düvenci, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nü kazanmıştır ve daha sonra orada da eğitimini tamamlamıştır. 1997 yılında Star TV’nin organize etmiş olduğu güzellik yarışmasına katılan Ceyda Düvenci, bu yarışmada üçüncü olmayı başarmıştır. Bundan sonra Ceyda Düvenci için televizyon dünyasının kapıları aralanmıştır.

2000 yılında Kaan Girgin ile nikah masasına oturan Ceyda Düvenci, 2 yıllık kısa bir sürenin ardından evliliğini sonlanmıştır. Daha sonra 2008 yılında Engin Akgün ile evlenen Ceyda Düvenci geçtiğimiz günlerde Engin Akgün ile olan evliliğini de bitirmiştir.

Ceyda Düvenci’nin rol aldığı bazı diziler ve sinema filmleri; Ejder Kapanı, Bir Varmış Bir Yokmuş, Her Şey Çok Güzel Olacak, Şen Yuva, Umutsuz Ev Kadınları, Binbir Gece, Hasret, Maki, Sil Baştan, Kasırga İnsanları, Hastayım Doktor, Zalim, Baba gibi sayamadığımız bir çok dizide rol almıştır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*