Demet Akalın Vikipedi Kaç YaşındaDemet Akalın Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Türkiye’nin en popüler pop şarkıcıları arasında yer almakta olan Demet Akalın, 23 Nisan 1972 tarihinde Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde dünyaya gelmiştir. Günümüz yılına (2013) 41 yaşında olan Demet Akalın, aynı zamanda eski manken ve oyuncular arasında da yer almaktadır.

Daha önce üç evlilik yapan Demet Akalın sırasıyla; Oğuz Kayhan, Önder Bekensir ve Okan Kurt ile evlilik yapmıştır. Her yıl yaptığı albümlerle satış rekoru kırmayı başaran Demet Akalın, özel hayatında ise 2012 yılında nikah masasına oturduğu Okan Kurt ile evlidir.

 

Bir dönem oyunculuk yapmış olan Demet Akalın; Günlerden Pazar, Sensiz Olmaz, Tele Anahtar, Sibel, Avrupa Yakası, Evlilik Hayatı, Laf Aramızda, Yıldız Masalı gibi projelerde rol almayı başarmıştır.Demet-Akalın

Ayrıca Demet Akalın, yaptığı şarkılar ve albümlerle bir çok müzik kuruluşundan ve müzik kanalından En İyi Kadın Şarkıcı ve En İyi Pop Şarkıcı ödüllerine lâyık görülmüştür.

Reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

candy crush - barbie oyunları - mordekay ve rigbi oyna

Alt yapı sponsorumuz Web Hosting hizmeti ile Netiyi Telekomünikasyon'a aittir.