Deniz Uğur Vikipedi Kimdir Kaç YaşındaDeniz Uğur Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Türkiyenin güzel ve sevilen oyuncuları arasında yer almakta olan Deniz Uğur, 17 Ekim 1971 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Deniz Uğur, günümüz yılına (2013) göre 42 yaşında olan ünlüler arasında yer almaktadır.

Deniz Uğur bugüne kadar bir çok dizide rol almıştır. Özellikle son dönemlerde Adını Feriha Koydum dizisindeki Sanem karakteriyle halkın daha da çok tanıdığı isimler arasına girmeyi başarmıştır.

Deniz Uğur bugüne kadar bir çok sinema filmi ve televizyon dizisi projelerinde rol almıştır. İşte bunlardan bazıları; Adını Feriha Koydum, Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu, Bu Son Olsun, Baba Oluyorum, Ertelenmiş Hayatlar, Hayatım Sana Feda, Zümrüt, Sahte Prenses, Yağmur Zamanı, Benimle Evlenir Misin, Bana Şans Dile, Mert Ali, Yalan Dünyası, Kurtlar Sofrası gibi televizyon ve sinema projelerinde rol almıştır.

Tüm bunlara ek olarak Deniz Uğur son zamanlarda Star TV’de gündüz kuşağındaki bir programda sunuculuk yapmıştır.

Ayrıca Deniz Uğur bir dönem kanser şokuna yakalanarak kanser tedavisi görüp kanseri yenmeyi başarmıştır. Şimdi ise Deniz Uğur babası Mete Uğur’un kanser olduğunu öğrenince bir kez daha şok olmuştur. Çok üzgün olduğunu belirten Deniz Uğur’un babasına acil şifalar diliyoruz.

Reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

candy crush - barbie oyunları - mordekay ve rigbi oyna

Alt yapı sponsorumuz Web Hosting hizmeti ile Netiyi Telekomünikasyon'a aittir.