Dilara Gönder Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Dilara Gönder Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kilosu

Türkiye’nin sevilen haber ve televizyon sunucuları arasında yer almakta olan genç ve güzel sunucu Dilara Gönder, 17 Haziran 1983 tarihinde Almanya’nın Herrenberg şehrinde dünyaya gelmiştir. 83 doğumlu olan Dilara Gönder, günümüz yılına yani 2013 yılına göre 28 yaşındadır.

Lise eğitimini Türkiye’de İzmir ilinde Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Dilara Gönder, lise eğitiminin ardından İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nde İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nü bitirmiştir. Bir vakfın düzenlediği yarışmada katıldığı projeyle birinci olan Dilara Gönder daha sonra FB TV’de MusicBox adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Sunuculuk kariyerine sırasıyla; Lig TV, TRT 1 ve NTV Spor gibi kanallarda devam eden Dilara Gönder, bir çok farklı alanda sunuculuk yapmıştır.

Tüm bunlara ek olarak Dilara Gönder, çok yakında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan “Ne Diyoosun” adlı televizyon dizisinde Cansu karakterini canlandırmaktadır. Ayrıca bu dizi Dilara Gönder’in ilk oyunculuk deneyimidir.Dilara-Gonder

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*