Ebru Polat Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Ebru Polat Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nereli

Ebru Polat 1983 yılında İzmir ‘ de doğmuştur. 2005 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Küçük yaşlardan beri müziğe ilgisi devam etmektedir. Üniversite eğitiminin ardından Royal Academy of Arts ‘ ta müzik eğitimini almıştır. Müzikle olan ilgisini sürekli devam ettirmektedir.

2007 yılında müzik kariyerine başlamıştır. Müzik hayatına başladıktan sonra 4 albüm çalışması yapmıştır. Bununla birlikte 3 single çalışması yapmıştır. Şarkılarına çektiği klipler de bulunmaktadır. Avukatlık ve şarkıcılık mesleğini bir arada yürütmektedir. Seyhan müzik, Dirlik müzik, Dokuz Sekiz müzik, Musicom müzik şirketlerin de çalışmıştır.

Asıl adı Filiz Sarıkaya iken Ebru Polat olarak değişmiştir. Müzik kariyerine daha çok ağırlık vermektedir. Müzik piyasasın da yeni bir isim olmasına rağmen kalıcılığını koruma konusunda iddialı olan bir sanatçıdır. Türk pop müziğinde önemli eserler bırakmıştır. Londra ‘ da aldığı şan eğitimi kariyerini geliştirmesine oldukça yarar sağlamıştır. Ebru Polat ‘ ın hayranları tarafından oluşturulan fan sayfasının bugün 50 binin üzerinde üyesi vardır.

Müzik piyasasında single olarak 3 albümü bulunan güzel şarkıcı Musicom ile çalışmalarını devam ettirmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*