Ebru Şallı Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Ebru Şallı Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kilosu

1978’ de İstanbul’da dünyaya gelen Türkiye’nin en güzel kadınları arasında gösterilen Ebru Şallı, eğitim hayatını Nişantaşı Kız Lisesi’nde tamamladı. 1995’te düzenlenen Türkiye Güzellik Yarışması’nda Türkiye’nin en güzeli seçilen Şallı, şöhretin de ilk adımını atmış oldu. 17 yaşında kazandığı bu şöhret onun sağlam kişiliğinden döndüremedi ve her zaman başarılı çalışmalara imza attı. Ancak kötü günler de geçirdi. Ozan Orhon’la evlenip olaylı bir şekilde boşanmaları hayatındaki kötü günlerin bir örneğidir.

Türkiye Güzeli seçildiği 1995’ten 2003’e kadar kariyerini manken, fotomodel ve sunucu olarak geçiren Şallı, bu zaman içerinde magazin dünyasının yakın takibindeydi. Böyle olmasının sebebini yaptığı işlere bağlayan güzel, Harun Tan ile evlendikten sonra sakin bir hayat sürmeye başladı. Bu evliliğin ardından fotomodelliği ve mankenliği bırakan Ebru Şallı, 2004 yılında da Beren adını verdikleri bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

Ebru Şallı, hamilelik süresince kazandığı tecrübelerini “Hamilelilikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak” adı kitapta topladı; kitap Gendaş Kültür Yayınları etiketiyle 2005’in Mart ayında satışa çıktı ve büyük ilgi gördü.

2006 yılından beri TV8 kanalında “Ebrunun Mutfağı” adlı programın sunuculuğunu yapıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*