Ebru Şancı Vikipedi Kaç Yaşında

Ebru Şancı Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında

Futbolcu aşklarıyla magazin dünyasının gündemine oturmayı başaran başarılı manken ve oyuncu olan Ebru Şancı, 31 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 83 doğumlu ünlüler arasında yer almakta olan Ebru Şancı günümüz yılına (2013) göre 30 yaşındadır.

Şu sıralar ATV ekranlarında yayınlanmakta olan başrolünü Carlos Yılmaz’ın üstlendiği Yağmurdan Kaçarken dizisinde Carlos’un üvey annesi Ceylan’ı canlandıran Ebru Şancı, ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen gayet başarılı bir şekilde rol yapmaktadır.

Ebru-Şancı

16 yaşından itibaren model olarak podyumlarda yer alan Ebru Şancı, 18 yaşında katıldığı güzellik yarışmasını kazandıktan sonra uzun yıllar New York’da yaşadı. Daha sonra İstanbul’a tekrar dönen güzel oyuncu bazı futbolcularla ve Alpaslan Türkeş’in oğlu ile yaşadığı aşk ile magazin dünyasında haber oldu.

Şu sıralar ise Yağmurdan Kaçarken dizisindeki Ceylan karakteriyle magazin dünyasının en çok konuşulan ünlüleri arasında girmeyi başarmıştır.

Ayrıca Ebru Şancı eğitimini New York Üniversitesi – Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.

Ebru Şancı’nın vücut ölçüleri; 91-62-91 olmak ile birlikte saç rengi kahverengi, göz rengi ise yeşildir. Ayakkabı numarası ise 39 numaradır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*