Ece Uslu Vikipedi Kaç Yaşında

Ece Uslu Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Türkiye’nin en güzel oyuncuları arasında yer almakta olan başarılı oyuncu Ece Uslu, 9 Eylül 1974 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ece Uslu, günümüz yılına (2013) göre 39 yaşındadır.

Lise yıllarından beri oyunculuğa merak salan Ece Uslu, o yıllarda bile tiyatrolarda oyunculuk yaparak oyunculuk kariyerinin kapılarını aralamıştır demek doğru olacaktır. Daha sonra annesiyle birlikte İstanbul’a yerleşen Ece Uslu orada da tiyatrolarda oyunculuk yaptı. Hatta bir dönem modellik ve fotomodellik de yapan Ece Uslu, daha sonra televizyon dünyasına giriş yapmıştır.

Ece-Uslu

Ece Uslu’nun bugüne kadar rol aldığı televizyon dizileri ve sinema filmleri; Karagül, Bulutların Ötesi, Erik Zamanı, Kızım Nerede, Son Ders: Aşk ve Üniversite, Ayıp Ettik, Elveda Derken, Sırça Köşk, Üç Kadın, Ölümüne Sevdalar, Büyü, Aşkımızda Ölüm Var, Zerda, Bana Abi De, Benimle Evlenir Misin gibi bir çok dizi ve filmde rol almıştır.

Ece Uslu şu sıralar Fox TV ekranlarında yayınlanan Karagül dizisinde rol almaktadır ve Ebru karakterini canlandırmaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*