Ecem Çalık Vikipedi Kimdir Kaç YaşındaEcem Çalık Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Ecem-CalikSon zamanlarda yıldızı parlayan genç ve güzel oyuncular arasında yer almakta olan Ecem Çalık, 1989 yılında Türkiye’nin İzmir ilinde dünyaya gözlerini açmıştır. 89 doğumlu olan genç ve güzel oyuncu günümüz yılına (2013) göre 24 yaşındadır.

İzmir’de lise eğitimini tamamlayan Ecem Çalık daha sonra üniversite eğitimi için Kıbrıs’a yani Lefke Üniversitesi’ne gitmiştir. Fakat Ecem Çalık, oyunculuk hayalleri için okulundan ayrılarak Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde kamera önü oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır ve daha sonra da bu başarasına kavuşmuştur.

Önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan Ecem Çalık, şu sıralarda Aramızda Kalsın adlı dizide Ceylan karakterini canlandırmaktadır. Ayrıca oynadığı “Mevsim Çiçek Açtı” adlı film sayesinde genç yaşında En İyi Kadın Oyuncu ödülüne lâyık görülmüştür.

Reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

candy crush - barbie oyunları - mordekay ve rigbi oyna

Alt yapı sponsorumuz Web Hosting hizmeti ile Netiyi Telekomünikasyon'a aittir.