Ecem Karavus Vikipedi Kaç Yaşında Nereli

Ecem Karavus Vikipedi Kimdir Nereli

 

Ecem Karavus 9 Nisan 1989 tarihinde doğmuştur. Genç oyuncunun doğum yeri İstanbul olup, halen İstanbul Üniversitesi Çağdaş Yunan Dil ve Edebiyatı bölümünde öğrenim görmektedir. Genç kuşak oyuncularından olan Karavus, dizilerde ve filmlerde rol almasının yanı sıra modellik de yapmaktadır. Çocukluktan itibaren birçok reklam filmi ve dizide rol alan oyuncu, sürekli olarak ajanslarla çalışmaktadır.

Ecem Karavus, Muhteşem Yüzyıl ve Dinle Sevgili isimli dizilerde küçük rollerde oynamıştır. Oyuncu şimdilerde oldukça geniş bir izleyici kitlesi olan Pis Yedili isimli dizide rol almaktadır. Aynı zamanda öğrenim hayatını da sürdüren genç oyuncu güzelliğiyle de birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Ayrıca Ecem Karavus, eski dönemde birçok gazete reklamında da modellik yapmıştır.

Pis Yedili adlı dizinin seçmelerinde bulunan, sonrasında yapımcı ve senarist Gani Müjde tarafından özel olarak rol yazılan Ecem Karavus, Pis Yedili dizisi başladığından beri bu dizide rol almaktadır. Özellikle genç kesim tarafından takip edilen, ancak reytinglerde bir hayli iyi sonuçlar alan bu dizi birçok genç oyuncu gibi, Ecem Karavus’u da televizyon ve sinema dünyasına armağan etmiştir.Ecem-Karavus

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*