Ekin Türkmen Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında

Ekin Türkmen Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli

Türkiye’nin sevilen güzel, genç ve başarılı oyuncuları arasında yer almakta olan Ekin Türkmen, 22 Ağustos 1984 tarihinde Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde dünyaya gelmiştir. 84 doğumlu olan Türk dizi ve sinema oyuncusu Ekin Türkmen, günümüz yılına (2013) göre 29 yaşında olan ünlüler arasında yer almaktadır.

Ekin Türkmen bugüne kadar bir çok dizide rol almıştır. Ekin Türkmen’nin rol aldığı ilk dizilerden birisi de Ekmek Teknesi dizisidir.

Ekin Türkmen’nin rol aldığı bazı diziler; Ekmek Teknesi, Nefes Nefese, Acı Hayat, Küçük Kadınlar, Kısmetim Otel, Menekşe ile Halil, Adanalı, Karakol, Bir Kadın Tanıdım gibi dizilerde rol almıştır.

Şu sıralar ise Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Aşk Emek İster adlı dizide rol almaktadır.

Ekin Türkmen’nin televizyon dünyasına girmesi ise ünlü yapımcı Osman Sınav ile tanışmasından sonra gerçekleşmiştir. Best Model’e katılan Ekin Türkmen bu sayede Osman Sınav ile de tanışarak kendisi için televizyon dünyasının kapılarını aralamayı başarmıştır.

Bir dönem adı Murat Dalkılıç ile geçen Ekin Türkmen, daha sonra Murat Dalkılıç ile ilişkilerinin bittiğini medyaya duyurmuştur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*