Esra Dermancıoğlu Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Esra Dermancıoğlu Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nereli

Esra Dermancıoğlu, 1968 yılında doğmuştur. İzleyicinin karşısına Fatmagül’ ün Suçu Ne? İle çıkmıştır. Dizideki rolünün hakkını oldukça iyi vermektedir. Dizinin henüz ikinci bölümü yayınlanmıştı ki dizide ki adı Mukaddes ismi ile Mukaddes’ i tokatlamak isteyenler adında bir sayfa açılmıştır.

Bu dizi de Fatmagül ‘ ün yengesi rolünü üstlenmiştir. Bu kötü kadın karakteri oldukça yakışmıştır. Canlandığı karakter sayesinde izleyicilerin nefretini kazanmaya başlamıştır. Bu da rolünün amaca ulaştığını göstermektedir.  Esra Dermancıoğlu izlenme rekorları kıran bu diziye oldukça büyük katkı sağlamıştır.

Gaye Sökmen ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Sanat tarihi mezunudur. Oyunculuk geçmişi çok uzun yıllara dayanmamaktadır. Şahika Tekand’ın Stüdyo Oyuncuları’nda eğitim alan Esra Dermancıoğlu, yurt dışında katıldığı workshoplardan sonra Laçin Ceylan’dan ders almıştır. Bundan sonra ilk dizisi Sen Harikasın dizisi ile olmuştur. Bundan önce Derya Alabora ‘nın konservatuarında derslere katılmıştır. 2008 yılında kamere deneyiminin sonrasında Avrupa Yakası adlı dizide de rol almıştır. Dizi oyunculuğuna bu dizi ile devam etmiştir. En son Fatmagül ‘ ün Suçu Ne? Dizisinde canlandırdığı Mukaddes karakteriyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu, 2010 yılında eşinden ayrıldı ve bu evlilikten olma 10 yaşında bir kız çocuğu annesi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*