Esra Ronabar Vikipedi Kimdir Kaç YaşındaEsra Ronabar Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Türkiye’nin sevilen genç ve güzel oyuncuları arasında yer almakta olan Esra Ronabar, 1 Ocak 1978 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir doğumlu olan Esra Ronabar, günümüz yılına (2013) göre 35 yaşında yer almakta olan ünlüler arasındadır.

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan mezun olan Esra Ronabar’ı nereden tanıyorum diyecek olursanız hemen size belirtelim. Atv ekranlarında yayınlanan Uçurum dizisindeki Nur karakterini canlandıran Esra Ronabar, televizyon dizisindeki yükselişini bu diziyle yapmıştır.

Esra Ronabar’ın rol aldığı diziler; Kader Ayırsa Bile, Bir İstanbul Masalı, Beyaz Gelincik, Son Osmanlı, Hayattan Korkma, Küstüm Çiçeği, Uçurum ve son olarak ise Sana Bir Sır Vereceğim gibi dizilerdir.

Esra Ronabar, şu sıralar Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Sana Bir Sır Vereceğim adlı televizyon dizisinde Sevgi karakterini canlandırmaktadır.

Esra-Ronabar

Reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

candy crush - barbie oyunları - mordekay ve rigbi oyna

Alt yapı sponsorumuz Web Hosting hizmeti ile Netiyi Telekomünikasyon'a aittir.