Fırat Altunmeşe Kimdir Kaç Yaşında

Fırat Altunmeşe Kimdir Kaç Yaşında

1990 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Fırat Altunmeşe, eğitim hayatını da bu şehirde sürdürmüştür. Eğitim hayatında genel olarak uyumlu bir çocuk olduğunu söyleyen oyuncu, haksızlık karşısında sessiz kalamamasının karakteristik bir özelliği olduğunu dile getiriyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon mezunu olan genç oyuncu, dizi izleyicileri tarafından da büyük bir beğeni ile takip ediliyor.

Kanal D’de yayınlanmakta olan Vicdan Dizisi’nde Emre karakterine hayat veren Fırat Altunmeşe, paralı bir okula devam eden, amaçsız bir genci oynamaktadır. 1,90 cm boyundaki oyuncu 85 kilodadır. Genç Turkcell reklam filminde oynayan ve başarılı bir performans gösteren Altunmeşe, birçok kısa filmde de boy göstermiştir. Bunlar arasında; 2011 tarihinde çekilen; Kahraman ve 2012 tarihinde çekilen Bensiz yer almaktadır.

Craft Oyunculuk Atölyesi ismindeki eğitim kurumunda ders alan oyuncu, tiyatro eğitimi için her zaman hevesli olduğunu ve eğitimin öneminin tartışılmaz olduğunu söylüyor. Bu eğitimi almasının kendisine katkısı olacağına inandığını belirten Fırat Altunmeşe, her boş zamanında oyunculukla ilgili yeni şeyler öğrendiğinin altını çiziyor. Türk Sineması’nın her geçen gün gelişim gösterdiğini ifade eden genç oyuncu, sinema filmlerinde oynamak için gerekli alt yapıya sahip olmak istediğini de ekliyor. Fırat Altunmeşe, dizilerin oyuncuların bilinirliği açısından çok önemli olduğunu vurguluyor. Vicdan Dizi ile şöhreti yakalayan oyuncular arasında bulunan oyuncu, bu dizinin çoğu genç oyuncusu gibi gelecek vaat ediyor.

firat-altinmese Fırat-Altunmeşe

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*