Gaye Gürer Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Gaye Gürer Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kilosu

1982’de İstanbul‘da doğmuştur. Ege üniversitesi ‘nde Spor Akademisi Yöneticilik Bölümünde okumaktadır. İlk olarak Star Tv de yayınlanan Baba Ocağı adlı dizi de rol almıştır. Bu dizi de başrol oyunculardan birisinin kız arkadaşı rolünü üstlenmiştir. Seda karakteri ile dizide devam etmiştir. Bu diziden sonra şu günler de Show Tv de yayınlanan Düşman Kardeşler dizisinde oynamaktadır. Burada ise Müge rolü ile diziye devam etmektedir.

Çok fazla ekranlarda görünmeyen göründüğü zaman da işinin hakkını veren bir oyuncudur. Baba Ocağı adlı dizi de oynadığı rol kendisini kanıtlamaya yetmiştir. Özellikle bu dizi de herkese kendisini sevdirmeye yetmiştir.

Gaye Gürer oyunculuk eğitimine de aynı zamanda devam etmektedir. Okuduğu bölüm ile ilgisi olmayan ünlü asıl mesleğini yapmamaktadır. Oyunculuğu kendisine meslek olarak benimsemiş olan 34 yaşındaki güzel son zamanlarda çok fazla ekranlar da görünmemektedir. Gelen projeleri değerlendirdiğini bildirmiştir. Magazin haberlerinde pek göremediğimiz güzel oyuncu daha çok sakin ve seviyeli hayatıyla bilinmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*