Gülden Dudarık Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Gülden Dudarık Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nereli

1983 ‘ te Adana ‘ da doğmuştur. 2008 ‘ de Baba Ocağı dizisinde yer alan ünlü oyuncu bundan önce Beyaz Gelincik dizisinde rol almıştır. Beyaz Gelincik dizisinde Kiraz rolünü üstlenmiştir. Aslen Ceyhanlı olan Gülden Dudarık ailesi ile birlikte hala Ceyhan’da yaşamaktadır.

Ailesi ile birlikte Adana ’ da yaşayan oyuncu 2003 ‘ te hayatı değişiyor. Ve oyunculuk serüveni başlamıştır. Katıldığı güzellik yarışmasında birinci seçilmiştir. Kendisini bu birincilikten sonra ajansına alan manken ajansından 3 yıl kadar haber gelmemiştir. 3 yıl sonra bir dizi için oyuncu arandığı ve kendisinin bu dizi için seçildiği söyleniyor. Bu sayede Gülden Dudarık Beyaz Gelincik ‘ te oynamaya başlamıştır. Beyaz Gelincik ‘ ten sonra Baba Ocağı’nda rol almış ve bu dizi ile birlikte daha çok tanınır hale gelmiştir.

Erkeklerle arasının iyi olmadığını belirtmektedir. Erkek arkadaşlarından olabildiğince uzak durmaya çalışmaktadır. İnternette yayınlanan bir röportajında Gülden Dudarık, erkek arkadaşlarının bir süre sonra kendisine aşık olduğunu bu yüzden erkeklerle arkadaşlığını sürdürme de sorun yaşadığını belirtmiştir. Magazin haberlerinde de pek görünmeyen 33 yaşındaki oyuncu çevresi tarafından rahat ve sakin kişiliği ile bilinmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*