Güneş Zavrak Vikipedi Kaç Yaşında

Güneş Zavrak Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Güneş Zavrak genç kuşağın dikkat çeken oyuncularından biridir. Güzel oyuncu İstanbul doğumludur. İstanbul İstinye Kabataş Lisesi’nde lise öğrenimine başlayan ancak lise eğitimini Ankara’da tamamlayan Güneş Zavrak, Hacettepe Spor Bilimleri Teknolojisi bölümünü kazanmıştır. Birçok reklam filminde oynayan genç oyuncu, oynadığı reklam filmleri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Oldukça büyük markalar olan Petrol Ofisi ve Turkcell’in reklamlarında oynamıştır.

Güneş Zavrak oynadığı reklam filmlerinin yanı sıra, Kaybedenler Kulübü adlı, Nejat İşler, Yiğit Özşener, Ahu Türkpençe gibi ünlü oyuncuların rol aldığı filmde de rol almıştır. Filmde küçük bir rolü olan Zavrak, Kaybedenler Kulübü’nde Ceyda rolünü oynamıştır. Oynadığı reklam filmleri ve sinema filmi ile yapımcıların dikkatini çeken genç oyuncu, şimdilerde Pis Yedili isimli dizide rol almaktadır.

Güneş Zavrak 2010 yılında yayınlanan Ezel dzisinde de küçük bir rol almıştır. Gani Müjde’nin yazıp yönettiği Pis Yedili isimli televizyon dizisinin televizyon dünyasına kazandırdığı genç oyunculardan biri olan Güneş Zavrak, bu gençlik dizisinde çok sevilen bir karakter olan Dilkopat karakterini canlandırmaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*