Hakan Akkaya Vikipedi Kimdir Kaç YaşındaHakan Akkaya Biyografi

Show TV ekranlarında yayınlanan Bugün Ne Giysem yarışmasının jurisi olarak ünlenen ünlü modacı Hakan Akkaya, 23 Temmuz 1982 tarihinde Ordu’da dünyaya gelmiştir. Günümüz yılına (2013) göre 31 yaşında olan Hakan Akkaya, 13 yıldır profesyonel olarak tasarımcılık yapmaktadır.

Üniversite hayatına Ankara’da Bilkent Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde başlasa da daha sonra o okulu yarıda  bırakıp İstasyon Sanat Merkezi’ne giderek moda eğitimi almıştır. Böylece moda hayatına ilk adımını atan Hakan Akkaya daha sonra başarılı işler yaparak ünlü isimlerin durağı haline gelmeyi başarmıştır.

Hakan-Akkaya

Bugün Ne Giysem yarışmasında Çağla Şikel, Ivana Sert ve Özge Ulusoy ile birlikte juri üyeliği yapmaktadır. Tüm bunların dışında Hakan Akkaya pek çok üniversite tarafından yılın tasarımcısı ödülüne lâyık görülmüştür. Buna ek olarak ise jurisi olduğu Bugün Ne Giysem yarışması ise bir çok ödül kazanmıştır. Yarışmada sivri dili ile bilinen Hakan Akkaya, sert eleştiri yapmaktan hiç çekinmiyor.

Reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

candy crush - barbie oyunları - mordekay ve rigbi oyna

Alt yapı sponsorumuz Web Hosting hizmeti ile Netiyi Telekomünikasyon'a aittir.