Hakan Kurtaş Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Hakan Kurtaş Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nereli

1988 yılında İzmir’de doğan Hakan Kurtaş, liseyi Bursa Anadolu Lisesinde okuduktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümüne girmiştir. Burada oyunculuk eğitimlerini tamamlayan genç oyuncu Ezel dizisinin finalinde rol alarak kariyerine profesyonel olarak başlamıştır. Daha sonra ünlü yapımcılarla çalışan genç oyuncu Vücut filmindeki başarılı performansıyla adını duyurmayı başarmıştır.

2012 yılında DOT Tiyatrosunun bünyesinde Beautiful Burnout/Süpernova adlı bir oyunda boksör karakterini canlandırmıştır. Genç yaşlardan beri oyuncu olmak isteyen Hakan Kurtaş, yetenekleri sayesinde kısa bir zaman içerisinde birçok farklı projede yer almıştır. 2013 yılında arkadaşları ile birlikte kurdukları grup içerisinde söz ve beste konusunda da görev alan Hakan Kurtaş’ın müzikleri internet ortamında paylaşılmıştır.

2013 yılında yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan A.Ş.K adlı dizide Hazal KAYA ile başrol oynayacak Hakan Kurtaş çekimler için hazırlıklar yapmaktadır. Başarılı bir kadroyla aynı dizide rol alacak genç oyuncunun kariyerindeki en önemli projelerden birisi olduğu belirtilmektedir. Kurtaş’ ın bu dizideki diğer set arkadaşları ise Ömür ATAY, Aslı TANDOĞAN ve Nebahat ÇEHRE’dir.

Genç oyuncunun adı en son oyuncu Şükran OVALI ile aşk yaşadığı konusunda anılmaktaydı.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*