Hande Demirdoğan Vikipedi Kaç YaşındaHande Demirdoğan Vikipedi

Son zamanlar yıldızı parlayan genç dizi oyuncuları arasında yer almakta olan Hande Demirdoğan, 22 Kasım 1985 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1985 yılında Ankara’da doğan Hande Demirdoğan, günümüz yılına (2013) göre 28 yaşındadır.

 

Hande Demirdoğan daha önce; İbret-i Ailem, Sen De Gitme, Keskin Bıçak, Bir Bulut Olsam, Kahramanlar ve Şubat gibi dizilerde rol almıştır.

Yaz aylarında Kanal D ekranlarında yakında yayınlanmaya başlayacak olan Güneşi Beklerken dizisinde başrolü paylaşacaktır.

Güzel ve genç oyuncular arasında yer almakta olan Hande Demirdoğan’ın eğitiminden bahsedecek olursak, kendisi Ankara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezundur.

Hande Demirdoğan’ın boyu 1,70 olmak ile birlikte kilosu ise 45’dir. Genç oyuncuya televizyon ve sinema hayatında başarılar dileriz.Hande-Doğandemir

Reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

candy crush - barbie oyunları - mordekay ve rigbi oyna

Alt yapı sponsorumuz Web Hosting hizmeti ile Netiyi Telekomünikasyon'a aittir.