Hilal Altınbilek Vikipedi Kimdir Kaç YaşındaHilal Altınbilek Vikipedi Boyu Kilosu

Türkiye’nin yeni nesil güzel ve genç oyuncuları arasında yer almakta olan Hilal Altınbilek, 21 Ocak 1991 tarihinde İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. 1991 doğumlu olan güzel oyuncu günümüz yılına (2014) göre 23 yaşındadır.

İlkokul hayatından beri tiyatronun içinde olan Hilal Altınbilek, çeşitli tiyatro çalışmalarında da yer almıştır. MSM Actor Studio’da oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu, bir zamanlar Fox TV ekranlarında yayınlanan Derin Sular dizisindeki İrem karakteriyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Derin Sular dizisindeki İrem karakteri, Hilal Altınbilek için yükseliş dönemi olmuştur. Bu rolle birlikte Hilal Altınbilek, hemen hemen tüm Türkiye tarafından tanınmaya başlamıştır. Bunun ile birlikte Hilal Altınbilek’in dünyaca ünlü aktör Angelia Jolie ile olan benzerliği de dikkatlerden kaçmamaktadır.

Reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

candy crush - barbie oyunları - mordekay ve rigbi oyna

Alt yapı sponsorumuz Web Hosting hizmeti ile Netiyi Telekomünikasyon'a aittir.