Hülya Avşar Vikipedi Kaç Yaşında

Hülya Avşar Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Türkiye’nin en popüler ve yeşilçamın yıldız oyuncuları arasında yer almakta olan Hülya Avşar, 10 Ekim 1963 tarihinde dünyaya gelmiştir. Günümüz yılına (2013) göre 50 yaşında olan Hülya Avşar oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda şarkıcılık ve sunuculuk da yapmaktadır.

Hatta şu sıralar Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlenmiş olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye ve O Ses Türkiye gibi yarışmalarda da juri üyeliği yapmaktadır.

Hülya-Avşar

Bu zamana kadar pek çok sinema ve televizyon dizisinde rol alan Hülya Avşar, aynı zamanda bugüne kadar pek çok müzik albümü çıkarmıştır.

Hülya Avşar’ın özel hayatından bahsetmek gerekirse; Kaya Çilingiroğlu ile olan evliliğinden Zehra isimli bir kız çocuğu bulunmaktadır. Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu çifti 2005 yılında boşanmıştır. Ayrıca Hülya Avşar’ın kendisi gibi ünlü kardeşi Helin Avşar’da sık sık magazin dünyasında gündeme gelen isimler arasında yer almaktadır. Ayrıca son dönemlerde Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu çiftinin çocuğu olan Zehra Çilingiroğlu da magazin dünyasında sıkça isminden bahsettirmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*