İbrahim Tatlıses Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

İbrahim Tatlıses Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Türkiye’nin en meşhur sanatçıları arasında yer alan İBO lakaplı İbrahim Tatlıses, 1 Ocak 1952 tarihinde Şanlı Urfa’da dünyaya gelmiştir. Asıl adı İbrahim Tatlı olan ünlü sanatçı günümüz yılına (2013) göre 61 yaşında olan ünlüler arasında yer almaktadır.

Aynı zamanda Tatlıses Holding’in yönetim kurulu başkanı da olan İbrahim Tatlıses, “Ayağında Kundura” adlı parçayla ünlenerek günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkarmayı başarmıştır. İbrahim Tatlıses şarkıcılığını yanında oyunculukta yapmaktadır. Eski zamanlarda Hülya Avşar gibi isimlerle birlikte bir çok sinema filminde rol almıştır.

İbrahim Tatlıses bugüne kadar bir çok kez evlilik tecrübesi yaşamıştır. İlk olarak Urfa’da Adalet Durak ile evlenen İbrahim Tatlıses daha sonra Perihan Savaş, Derya Tuna ve en son olarak ise Ayşegül Yıldız ile evlenmiştir. İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız çiftinin yakın zamanda bir çocuğu dünyaya gelmiştir.

14 Mart 2011 İbo Show programı çıkışında İbrahim Tatlıses uzun namlulu silahlarla silahlı saldırıya uğramıştır. Kafasına isabet eden mermi yüzünden kafasından yaralanan İbrahim Tatlıses uzun tedavilerin ve ameliyatların ardından hayati tehlikeyi atlatmıştır.

İbrahim-Tatlıses

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*