Kaan Taşaner Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Kaan Taşaner Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nereli

Ülkemizde dizi ve tiyatrolarda büyük bir başarıyla yer alan Kaan Taşaner, kariyerine Konya Selçuk Üniversitesi Tiyatro Anasanat Dalı bölümünde mezun olduktan sonra başlamıştır. Oyuncunun başarılılarla dolu kariyerinin ise ilk basamağında Karanlıkta İlk Işık Kubilay bulunmaktadır.

Geçen zaman süresi içinde birçok tiyatro oyununda ve dizide rol alan Kaan Taşaner 1979 doğumlu olup bugün 34 yaşındadır. Yakın bir zaman önce ise Fatmagül’ün Suçu Ne adlı dizide aldığı rolle adını tüm ülke genelinde duyurmayı başarmıştır. Ayrıca bu dizide diğer projelerden farklı olarak sürekli rol alarak devamlılığı sağladı.2012 yılında Kanal D tarafından düzenlenen bir anket yarışması sonuçlarına göre Kaan Taşaner, 2. en iyi oyuncu seçilmiştir. Son zamanların fenomen dizilerinden olan Kuzey Güney’de komiser rolünü canlandıran oyuncunun önümüzdeki yıllarda daha birçok projede yer alacağı tahmin ediliyor.

Zaman zaman magazin dünyası içerisinde adı geçen oyuncunun sevgilisi ile birkaç kez magazin kameralarına yakalansa da, sevgilisini kameralara tanıtmamıştır. Sevgilisi ile olan görüntülerini çeken magazincilere çok sinirlenen Kaan Taşaner belli ki magazin dünyasından uzak bir aşk yaşamak istiyor. Çiftinin evlenip evlenmeyeceği de yine magazin dünyası tarafından merakla beklenen konulardan bir tanesidir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*