Kaan Urgancıoğlu Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Kaan Urgancıoğlu Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nereli

Bir zamanların popüler dizisi Kampüsistan’ın başarılı oyuncusu Kaan Urgancıoğlu, 8 Mayıs 1981 günü İzmir’de doğmuştur. Eğitim hayatına Özel Türk Kolejinde başlayan oyuncu, lise döneminde ise Amerikan Kolejine devam etmiştir. Küçüklüğünden beri içerisinde bulunan hayali gerçekleştirmek isteyen oyuncu, üniversite eğitimini tiyatro ve sinema oyunculuğu üzerine almıştır. Daha sonra adını Karaoğlan ve Kampüsistan adlı dizilerde duyuran Kaan Urgancıoğlu, geçen bu süre içerisinde birçok film ve dizide rol almıştır.

Ünlü oyuncunun rol adlığı sinema filmleri Ispanaktan Nağmeler, İlk Aşk, Son Ders, Büşra ve Peşpeşe olarak sıralandırılabilmektedir. Başlıca rol aldığı televizyon dizileri ise Karaoğlan, Kampüsistan, Gülpare, Tutsak, Ayrılık, Leyla ile Mecnun, Limon Ağacı şeklinde devam ettirilebilmektedir. Bunun yanı sıra oyuncu diğer küçük çaplı bir çok projede de yer almıştır.

Derin Mermerci ile yaşadığı aşktan sonra büyük problemler yaşayan genç oyuncunun yakın zaman önce bir partide yeni sevgilisi ile görüntülendiği bilinmektedir. Derin Mermerci ile ayrıldıktan sonra ikili arasında yaşanan olayların son bulduğu da bu sayede anlaşılmaktadır. Yeni sezona hazırlanan Aşk adlı dizide de oyuncunun görev alacağı belirtilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*