Kadir Doğulu Vikipedi Kaç Yaşında

Kadir Doğulu Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Kadir Doğulu 19 Nisan 1982 yılında doğmuştur. Oyuncu ülkemizde öncelikle ünlü pop şarkıcısı Hande Yener ile olan ilişkisiyle tanınmıştır. Uzunca bir süre bu ilişki ile magazin gündemlerinden düşmeyen oyuncu, Hande Yener ile ayrılığı sonrasında dizilerde rol almaya başlamıştır. Oyuncunun aynı zamanda modellik ve mankenlik kariyeri de bulunmaktadır. Ancak şimdilerde yalnızca oyunculukla ilgilenmektedir.

Oyunculuğa ilk olarak 2010 yılında başlayan Çakıl Taşları adlı gençlik dizisiyle başlamış olan Kadir Doğulu’nun bu dizideki rolü fazla değildir. Ancak bu dizinin ardından 2010 yılında Star Tv’de yayınlanmaya başlayan ve Merve Boloğur, Sinem Kobal, Ebru Akel, Burak Özçivit gibi ünlü oyuncularla başrollerini paylaştığı Küçük Sırlar adlı dizide rol alan Kadir Doğulu bu dizi ile kendini bir oyuncu olarak tanıtmayı başarmıştır.

Kadir Doğulu, bir hayli tutulan bir gençlik dizisi olan Küçük Sırlar dizisinin bitmesinin ardından hemen yeni bir televizyon dizisinde oynamaya başlamıştır. Oyuncu yaklaşık olarak 3 sezondur yayınlanan, Show Tv ekranlarında olan ve özellikle genç kuşağın takip ettiği Pis Yedili adlı televizyon dizisinde Bayampaşalı adlı karakteri canlandırmaktadır.

Kadir-Doğulu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*