Kenan İmirzalıoğlu Vikipedi Kaç Yaşında

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli

18 Haziran 1974 tarihinde Ankara’da doğan Kenan İmirzalıoğlu, yakışıklılığı ile küçük yaştan itibaren dikkat çekmiştir. Televizyon dünyasına adım atması Best Model Of Turkey yarşmasında birinci olmasının ardından dünya geneli yapılan yarışmada da birinci olması sonucu olmuştur. Bu birinciliklerin ardından Osman Sınav’ın dikkatini çeken oyuncu, Deli Yürek adlı Türk televizyon tarihinin fenomen dizilerinden birinde başrol ile başlamıştır.

Kenan İmirzalıoğlu Deli Yürek dizisinin ardından bu dizinin ekibiyle Deli Yürek Bumerang Cehennemi filminde de rol almıştır. Sonrasında ünlü oyuncu ve yönetmen Uğur Yücel’in dizisi Alacakaranlık ve yine aynı ekiple Yazı Tura adlı sinema filminde oynayan oyuncu, yine Osman Sınav’ın dizisi olan Acı Hayat dizisinde oynamıştır.

Acı Hayat dizisinin ardından Ezel dizisinde rol alan Kenan İmirzalıoğlu, en son ATV ekranlarında yayınlanan Karadayı isimli dizide, Bergüzar Korel ile birlikte oynamıştır. Birçok filmde de rol almış olan oyuncu, Deli Yürek Bumerang Cehennemi, Yazı Tura, Son Osmanlı Yandım Ali, Kabadayı ve Kelebeğin Rüyası gibi önemli filmlerde de başrol oynamıştır.

Şimdilerde ise sevgilisi Sinem Kobal ile evlilik yoluna giren ünlü oyuncu, çok yakında evleniyor.

Ayrıntılar:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*