Kerem Bürsin Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Kerem Bursin Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kilosu

Güneşi Beklerken adlı dizinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin, 4 Haziran 1987 yılında dünyaya gelmiştir. 1.79 boyunda olan başarılı oyuncu fiziğiyle birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Usta oyuncular tarafından Kerem Bürsin, geleceğin yıldız oyunları arasında gösterilmektedir. Kerem Bürsin, Amerika’da yaşamaktadır. Kariyerinin ilk adımlarını da burada atmıştır. Dünyaca ünlü yapımcılar ile çalışma fırsatı bulan oyuncunun bu alandaki eğitimlerine de büyük önem verdiği bilinmektedir.

Yer aldığı projelerde başarılı performansıyla birçok yapımcının dikkatini çeken oyuncunun ülkemizde daha birçok projede yer alacağı tahmin edilmektedir. Oscar ödüllü bir yapımcı olan Roger Corman Kerem Bürsin’i keşfettikten sonra Ghost of the Imperial Palace ve Sharktopus filmlerinde rol verdi. Bu sayede edindiği deneyimle birlikte eğitimini devam ettirmek istedi.

Kerem Bürsin, Los Angels’a taşındıktan sonra asıl kariyerine başlamıştır. Eğitimini tamamlayan oyuncu Gaye Sökmen ajans bünyesinde projelerde yer almaya devam etmektedir. Genç oyuncunun şuana kadar herhangi bir ilişkide adının geçmemesi dikkatlerden kaçmamaktadır. Magazin dünyasında da Kerem Bürsin, çok sık olarak görünmemektedir. Bu sebepten dolayı hayranları ve takipçileri tarafından da aşk hayatı hakkında her hangi bir bilgi edinilememektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*