Kıvanç Tatlıtuğ Vikipedi

Kıvanç Tatlıtuğ Vikipedi Kaç Yaşında

Türkiye’nin en yakışıklı ve en karizmatik oyuncularından biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, 27 Ekim 1983 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. 83 doğumlu ünlüler arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, 2013 yılına göre 30 yaşındadır.

Eski mankenlerden olan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Best Model of Turkey yarışmasıyla adını duyuran ünlülerimiz arasında yer almıştır. Kariyerine ilk olarak Basketbol sporuyla başlayan Kıvanç Tatlıtuğ, büyük takımlarda forma giymeyi başardı. Daha sonra sakatlık yaşadıktan sonra mankenlik hayatına yön verdi.

Kıvanç-Tatlıtuğ

Mankenlik hayatını Paris’te aldığı bir teklif ile Fransa’da sürdürdü. Daha sonra dizi teklifi alması üzerine televizyon oyunculuk hayatına atılan Kıvanç Tatlıtuğ, şu anda ekranlarda çok başarılı bir oyunculuk sergilemeyi başarmaktadır demek kesinlikle doğru olacaktır.

Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı dizileri sayacak olursak; Gümüş, Menekşe ile Halil, Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney bu dört dizide de başrol oynayarak oyunculuk hayatında zirveye çıkmayı başarmıştır.

Ayrıca bu diziler Arap ülkeleri ve Avrupa ülkelerinde de izlenme rekorları kırmayı başarmıştır.

Bunun ile birlikte Kıvanç Tatlıtuğ; Amerikalılar Karadeniz’de ve Kelebeğin Rüyası gibi sinema filmlerinde de yer almıştır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*