Melis Babadağ Vikipedi Kaç Yaşında

Melis Babadağ Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Melis Babadağ, 17 Ocak 1984 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Üsküdar Anadolu Lisesi’nden mezun olan oyuncu, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nden 2007 yılında mezun olmuştur. Cast ajansları aracılığıyla 2002 yılından bu yana birçok reklam filmi ile kamera karşısına geçmiş olan Melis Babadağ, 2008 ve 2009 yıllarında usta tiyatrocular Ayla Algan ve Ergün Demir’den oyunculuk dersleri almıştır.

Usta oyunculardan oyunculuk dersleri alan Melis Babadağ, 2008 yılında Cam Kırıkları adlı dizide Emine adlı karakterini, 2009 yılında Aile Saadeti adlı dizide Didar karakterini, 2010 yılında çok sevilen komedi dizisi Geniş Aile’de Şevval karakterini canlandırmıştır. Bu diziler ve oynadığı reklam filmleri ile dikkat çeken, aynı zamanda duru bir güzelliğe de sahip olan Melis Babadağ, önümüzdeki senelerde çok daha önemli işlerde boy gösterecek gibi görünmektedir.

Şimdilerde Show Tv’de yayınlanan, Gani Müjde yapımı olan Pis Yedili dizisinde, Kadir Doğulu, Eda Ece ve Ayşegül Aldinç ile birlikte rol alan Melis Babadağ, dizide Elçin karakterine hayat vermektedir.

Melis-Babadağ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*