Murat Han Vikipedi Kimdir Kaç YaşındaMurat Han Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Türkiye’nin sevilen oyuncuları arasında yer almakta olan Murat Han, 1 Ocak 1975 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. 75 doğumlu olan Murat Han, günümüz yılına (2013) göre 38 yaşında olan ünlüler arasındadır.

Murat Han üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olarak tamamlamıştır. Daha sonra ise ABD’ye giderek Los Angeles’da oyunculuk eğitimi almıştır. Yabancı filmlerde de rol alan Murat Han, bugüne kadar hatrı sayılır miktarda televizyon dizilerinde rol almıştır.

Murat Han’ın rol aldığı bazı televizyon dizileri; Vazgeç Gönlüm, Ömre Bedel, Hesaplaşma, Sensiz Olmaz, Eve Düşen Yıldırım, Sana Bir Sır Vereceğim gibi dizilerde rol almıştır.

Murat Han şu sıralar Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Sana Bir Sır Vereceğim adlı televizyon dizisinde rol almaktadır.

Murat-Han

Reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

candy crush - barbie oyunları - mordekay ve rigbi oyna

Alt yapı sponsorumuz Web Hosting hizmeti ile Netiyi Telekomünikasyon'a aittir.