Mustafa Sandal Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Mustafa Sandal Vikipedi Kaç Yaşında

Türkiye’nin en popüler pop şarkıcılarından biri olan Mustafa Sandal, 11 Ocak 1970 tarihinde İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde dünyaya gelmiştir. Günümüz yılına göre yani 2013 yılına göre 43 yaşında olan Mustafa Sandal bir dönem ekranlardan uzak kalsa da şimdi gerek sanat hayatıyla gerekte özel hayatıyla magazin dünyasına damga vuran isimler arasında yerini almaktadır.

ABD’de yüksek öğrenim gören Mustafa Sandal, İngilizce, İtalyanca ve Fransızca bilmektedir.  Bunun ile birlikte uçuşlara merakı ile bilinen Mustafa Sandal’ın pilotluk sertifikası da bulunmaktadır.

Mustafa-Sandal

Mustafa Sandal, kendisi gibi sanatçı olan yabancı asıllı Emina Sandal ile evlidir. Emina Sandal’ı nereden tanıyorum diyecek olursanız bir zamanlar şu anda Fox TV ekranlarında yayınlanan Lale Devri dizisinde Lale karakterini canlandırmıştır ve rolü gereği dizide Lale karakteri ölerek ayrılmıştır.

Ayrıca Mustafa Sandal şu sıralar Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında Hülya Avşar, Murat Boz ve Hadise ile birlikte juri üyeliği yapmaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*