Naz Elmas Vikipedi Kaç Yaşında

Naz Elmas Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında

Naz Elmas 16 Haziran 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncu, ardından televizyon dizileri ile adından söz ettirmeye başlamıştır.  İlk ciddi işi, başrolünü Özcan Deniz ile paylaştığı Haziran Gecesi dizisidir. İzleyicilerin Naz Elmas’ı tanıdığı bu dizi 62 bölüm devam etmiştir.

Naz Elmas, Haziran Gecesi dizisinin ardından, Aytaç Arman, Nebahat Çehre gibi önemli oyuncularla birlikte Candan Öte adlı televizyon dizisinde rol almıştır. Bu dizinin hemen ardından ise Emre Altuğ ile El Gibi dizinde oynayan oyuncu büyük bir kesim tarafından tanınmaya başlamıştır. Televizyon dizilerinin yanı sıra reklam filmlerinde de rol alan oyuncu, ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın filmi GORA’da da küçük bir rol almıştır.

Naz Elmas genellikle televizyon dizilerinde rol almış olup, fazla sinema filmi bulunmamaktadır. Oyuncunun en son işlerinden biri uzun süre devam eden ve verilen bir aradan sonra tekrar çekilmeye başlanan Doktorlar dizisidir. Naz Elmas bu diziye ikinci seferde dahil olmuştur. Oyuncu şimdilerde Ali Sunal ile birlikte başrollerini oynadığı Güzel Çirkin adlı dizide rol almaktadır.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*