Nejat İşler Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Nejat İşler Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Türkiye’nin sevilen başarılı Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncuları arasında yer almakta olan Nejat İşler, 28 Şubat 1972 tarihinde Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 72 doğumlu olan Nejat İşler günümüz yılına (2014) göre 42 yaşındadır.

İstanbul’un Eyüp semtinde dünyaya gözlerini açan Nejat İşler, liseyi bitirdikten sonra üniversiteyi ilk yılında kazanamamıştır. Daha sonra tekrar sınava giren ve üniversite sınavını kazanan Nejat İşler, bu sefer de askerlik sebebi ile üniversiteye gitmeme kararı almıştır. Yaklaşık 10 yıl kadar alım – satım gibi işler ile uğraşan Nejat İşler daha sonra bir tiyatro oyununu izleyip “Ben neden bu işi yapmıyorum?” diyerek tiyatro ve oyunculuk dünyasına adım atmaya karar vermiştir.

Konservatuar sınavına girip kazanan Nejat İşler, Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Bölümü’nü kazanmıştır ve üniversite eğitimini orada tamamlamıştır.

Başarılı aktör Nejat İşler, bu zamana kadar bir çok sinema filmi ve televizyon dizisi projelerinde rol almıştır. Nejat İşler’in rol aldığı bazı sinema filmleri ve Türk dizileri; Barda, Yumurta, Kaybedenler Kulübü, Ejder Kapanı, Siyah Beyaz, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Behzat Ç. Ankara Yanıyor, Aliye, Deli Yürek, Parmaklıklar Ardında, Keşanlı Ali Destanı, İntikam, Beyaz Gelincik, Kapalı Çarşı, Bıçak Sırtı, Çemberimde Gül Oya, Gülbeyaz…

Son zamanlarda sağlık durumu ile haberlere gündem olan Nejat İşler’in yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü söylenmektedir. Vikipedi.Gen.Tr ailesi olarak Nejat İşler’e acil şifalar diliyoruz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*