Öner Erkan Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Öner Erkan Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Ekranların genç ve sevilen oyuncuları arasında yer almakta olan Öner Erkan, 4 Ocak 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1980 doğumlu olan İzmirli oyuncu Öner Erkan, günümüz yılına (2013) göre 33 yaşında olan ünlülerimiz arasında yer almaktadır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Öner Erkan daha sonra yüksek lisans için Bahçeşehir Üniversitesi’ne gitmiştir ve orada yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. TRT ekranlarında sunduğu çocuk programıyla televizyon dünyasına giriş yapan Öner Erkan daha sonra dizilerde ve tiyatro oyunlarında yer almaya başlamıştır. Ayrıca Öner Erkan, Bornova Bornova filmindeki başarısıyla Altın Portakal ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır.

Öner Erkan’ın rol aldığı bazı diziler ve filmler; Yalan Dünya, Üsküdar’a Giderken, İki Aile, Hırsız Var, Organize İşler, Deli Saraylı, Metro Palas gibi projelerde rol almıştır.

Öner Erkan, şu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Yalan Dünya dizisinde Bora karakterini canlandırmaktadır.

Öner-Erkan

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*