Saba Tümer Vikipedi Kaç Yaşında

Saba Tümer Vikipedi Kaç Yaşında

Bir zamanların gece kuşağı programcısı ve şimdinin sabah kuşağı programcısı yani sunucusu olan Saba Tümer, 5 Aralık 1970 tarihinde İzmir’in Alsancak ilçesinde dünyaya gelmiştir. 1970 doğumlu ünlüler arasında yer almakta olan Saba Tümer, 2013 yılına göre 43 yaşındadır.

Saba-TümerGenellikle televizyon programlarında attığı kahkahalarla bilinen Saba Tümer, sabah kuşağının neşeli ve güzel sunucuları arasında yer almaktadır. Show TV ekranlarında Saba Tümer ile Bugün programını yapan Saba Tümer, her gün programına birbirinden ünlü konuklar davet etmektedir.

Eğitim bakımındn Tümer’den bahsedecek olursak; Saba Tümer, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olmuştur.

Kariyerinin başlangıcına Sky TV’de başlayan Saba Tümer ondan önce ise Show TV’nin kurucularından olan Nuri Çolakoğlu’ndan asistanlık teklifi almıştır fakat ailesinden onay alamayınca Sky TV kanalında işe başlamıştır. Şu anki haline gelmeden önce bazı kanallarda uzun yıllar çalışmıştır. Örneği NTV kanalında 4,5 yıllık günlük haber spikerliği yapmıştır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*