Sarp Apak Vikipedi Kaç Yaşında

Sarp Apak Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Ekranların en çok sempatik bulunan ve yakışıklı oyuncularından olan Sarp Apak, 11 Kasım 1981 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. 81 doğumlu olan Sarp Apak, günümüz yılına (2013) göre 32 yaşındadır.

5 yaşına kadar Diyarbakır’da büyüyen Sarp Apak daha sonra ailesinin kararı üzerine Bursa’ya taşınarak Bursa’da yaşamaya başlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan Sarp Apak, hocasının da desteğiyle İstanbul’a giderek oyunculuk hayatının kapılarını aralamıştır.

Sarp-Apak

Oynadığı tiyatro oyunlarında başarılı olan Sarp Apak daha sonra Yılmaz Erdoğan tarafından keşfedilerek BKM ekibine alınmıştır. BKM ekibine girdikten sonra Yılmaz Erdoğan’ın filmi olan Organize İşler filminde rol almıştır.

Sarp Apak bu zamana kadar birçok dizi ve sinema filminde rol almıştır. Bunlardan başlıcaları; Yalan Dünya, Kavak Yelleri, O… Çocukları, Beyaz Melek, Güneşi Gördüm gibi yapımlardır.

Ayrıca Sarp Apak, şu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Yalan Dünya dizisinde Emir Danışman karakterini başarılı bir şekilde canlandırmaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*