Şoray Uzun Vikipedi Kimdir Kaç YaşındaŞoray Uzun Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Türkiye’nin sevilen oyuncuları arasında yer almakta olan Şoray Uzun, 1 Ocak 1967 tarihinde Bulgaristan’ın Razgrad bölgesinde dünyaya gelmiştir. Tecrübeli ve başarılı bir aktör olan Şoray Uzun, günümüz yılına (2013) 46 yaşında olan ünlülerdendir. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde tamamlayan Şoray Uzun, aynı bölümde master eğitimini de tamamlamıştır.

Şoray Uzun şu sıralar TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Seksenler dizisinde Ahmet karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda yine TRT 1 ekranlarında yayınlanan televizyon yarışması olan Cevap Soruda adlı yarışmanın sunuculuğunu da üstlenmektedir.

Şoray Uzun bugüne kadar bir çok projede yer almıştır. İşte bunlardan bazıları; Seksenler, Sonradan Görme, Öyle Bir Sevdi Ki, Zülküf ile Zarife, Ruhsar, Köstebek, Baskül Ailesi, Bizin Ev, Kaygısızlar, Süt Kardeşler gibi televizyon dizilerinde rol almayı başarmıştır.

Soray-Uzun

Reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

candy crush - barbie oyunları - mordekay ve rigbi oyna

Alt yapı sponsorumuz Web Hosting hizmeti ile Netiyi Telekomünikasyon'a aittir.