Timur Acar Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Timur Acar Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nereli

Türkiye’de son zamanlarda yıldızı parlayan tiyatro,film ve dizi oyuncusu olan Timur Acar, 22 Aralık 1979 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüz tarihine göre 34 yaşındadır(2013).Almanya’da çocukluğu geçen ünlü sanatçı Timur Acar, 1999 Marmara Depremi’nden sonra ailesinin asıl memleketi olan Sakarya’nın Karasu ilçesine taşınmıştır.

1999 yılında tiyatroyla ilgilenmeye başlayan başarılı sanatçı sonra Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden olan 9 Eylül Üniversitesi’nde tiyatro,oyunculuk üstüne eğitim almıştır . Burayı başarıyla bitiren genç sanatçı Timur Acar, daha sonra birçok dizi ve film’de görev almıştır.

İlk olarak Kurşun Yarası daha sonra sırasıyla Avrupa Yakası,Akasya Durağı gibi dizilerde tanınan karizmatik oyuncu Timur Acar, bunun dışında birçok film’de görev almıştır. Türkler Çıldırmış Olmalı,Çakallarla Dans,Devrimden Sonra gibi Türk Sineması’na damga vurmuş filmlerde sergilediği üstün performansıyla seyircilerin gönlünde taht kurmuştur. Şu an ise Bebek İşi adlı dizide görev alan tecrübeli sanatçı Timur Acar, orada Murat rolünü üstlenmektedir.

Timur-Acar-Resimleri1 timur_acar2 timur acar3

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*