Ümit Kantarcılar Vikipedi Kaç Yaşında

Ümit Kantarcılar Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında

Ümit Kantarcılar, yeni kuşak oyuncular arasında en çok dikkat çekenlerden biridir. Oyuncu 10 Ekim 1987 tarihinde Antalya’da doğmuştur. Bir Turkcell reklamı ile tüm Türkiye tarafından tanınan oyuncu, küçük yaştan itibaren tiyatroyla ilgilenmeye başlamıştır. Antalya Belediye Tiyatrosu ile çeşitli oyunlarda sahneye çıkan Ümit Kantarcılar, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almış, ardından usta tiyatrocu Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Türkiye’nin bir reklam sayesinde tanıdığı Ümit Kantarcılar, birçok tiyatro oyununda sahne almıştır. Bunun yanında reklamlar ve televizyon dizileri ile de televizyon dünyasına adım atan oyuncu, Düdüklüde Kıymalı Bamya, Midirfillik, Sahte Kahramanlar, Kabare Yarışmalar, Artiz Mektebi, Ben Eskiden Küçüktüm, İçimdeki Timsah, İki İleri Bir Geri gibi tiyatro oyunlarında oynamıştır.Ümit-Kantarcılar

Ümit Kantarcılar Trt 1’de yayınlanan Hayat Türküsü, Star Tv’de yayınlanan İki Aile adlı dizilerde oynamış, ardından Fox Tv’de yayınlanan ve bir gençlik dizisi olan Çakıl Taşları isimli dizide başrol oynamıştır. Oyuncu şimdilerde Show Tv’de yayınlanan ve yine bir gençlik dizisi olan Pis Yedili adlı televizyon dizisinde oynamaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*