Zehra Çilingiroğlu VikipediZehra Çilingiroğlu Vikipedi Kaç Yaşında

Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar çiftinin çocuğu olan Zehra Çilingiroğlu, 15 Ocak 1998 tarihinde İstanbul’da VK Amerikan Hastanesi’nde dünyaya gelmiştir. 2013 yılına göre 15 yaşında olan Zehra Çilingiroğlu, genç yaşına rağmen annesi ve babası sayesinde bir çok kişi tarafından bilinmktedir ve bunun ile birlikte çoğu zaman magazin sayfalarına gündem olmayı başarmaktadır.

Zehra-ÇilingiroğluEnka eğitim kurumlarında ortaöğretimini tamamlayan Zehra Çilingiroğlu, eğitimine İstanbul’da devam etmektedir.

Son zamanlarda kıskançlık krizi iddaası ile eski erkek arkadaşının sevgilisine demlik fırlattığı olayı ile ilgili gündeme gelmişti. Fakat Zehra Çilingiroğlu’nun 18 yaşından küçük olmasından dolayı Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu bu olayın ardından bu haberleri yapanlar hakkında suç duyurusunda bulundu ve haberlerin kaldırılmasını istedi. Haber kaynaklarında da artık Zehra Çilingiroğlu diye değil Z. Ç. olarak adı geçmektedir. Doğru olan da budur. Magazinin amacı haberi yapılan kişiyi rahatsız etmek olmamalıdır.

Henüz daha doğmadan itibaren annesi ve babasının ünlü olmasından dolayı medyada bir çok haberi bulunan Zehra Çilingiroğlu çok genç yaşına rağmen ne yazıkki magazincilerin haber hevesine malzeme olmaktadır. Kendisine vikipedi ekibi olarak hayatında başarılar diliyoruz.

Reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

candy crush - barbie oyunları - mordekay ve rigbi oyna

Alt yapı sponsorumuz Web Hosting hizmeti ile Netiyi Telekomünikasyon'a aittir.