Zehra Çilingiroğlu Vikipedi

Zehra Çilingiroğlu Vikipedi Kaç Yaşında

Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar çiftinin çocuğu olan Zehra Çilingiroğlu, 15 Ocak 1998 tarihinde İstanbul’da VK Amerikan Hastanesi’nde dünyaya gelmiştir. 2016 yılına göre 18 yaşında olan Zehra Çilingiroğlu, genç yaşına rağmen annesi ve babası sayesinde bir çok kişi tarafından bilinmektedir ve bunun ile birlikte çoğu zaman magazin sayfalarına gündem olmayı başarmaktadır.

Zehra-ÇilingiroğluEnka eğitim kurumlarında orta öğretimini tamamlayan Zehra Çilingiroğlu, eğitimine İstanbul’da devam etmektedir.

Bir kaç yıl öncesinde kıskançlık krizi iddaası ile eski erkek arkadaşının sevgilisine demlik fırlattığı olayı ile ilgili gündeme gelmişti. Fakat Zehra Çilingiroğlu’nun 18 yaşından küçük olmasından dolayı Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu bu olayın ardından bu haberleri yapanlar hakkında suç duyurusunda bulundu ve haberlerin kaldırılmasını istedi. Haber kaynaklarında da artık Zehra Çilingiroğlu diye değil Z. Ç. olarak adı geçmektedir. Doğru olan da budur. Magazinin amacı haberi yapılan kişiyi rahatsız etmek olmamalıdır.

Henüz daha doğmadan itibaren annesi ve babasının ünlü olmasından dolayı medyada bir çok haberi bulunan Zehra Çilingiroğlu çok genç yaşına rağmen ne yazık ki magazincilerin haber hevesine malzeme olmaktadır. Kendisine vikipedi ekibi olarak hayatında başarılar diliyoruz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*